MÜZİK
4 yaşından itibaren başlayan piano eğiti bire bir olup her yaş için eğitim verilmektedir.Müzik çocukların kendini ifade etme yeteneklerini geliştirir, estetik, yaratıcı ve yapıcı düşünme kapasitelerini artırır. Müzikle birlikte disiplin gibi konular çocuğa yavaş yavaş aşılanabilir. Müzik akademik performansı da olumla etkiler.
Okul öncesi öğrencilerinin daha çabuk ve kolay okuma yazmayı başarmasını, okul çağındaki çocukların daha hızlı okumalarını, yazma, anlama ve düşünmede öğrenme güçlüğü çeken çocukların eğitimleri; sınav hazırlığı dönemindeki öğrencilerin sınav stresi ve sıkıntılarının azaltılması yine müzikle başarılabilir.
RESİM
ilk okul ve okul öncesi grubu resim derslerimiz hafta içi, hafta sonu 14 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Pastel, suluboya, kuru boya, çalışmalarının yanısıra ayda bir kez her sınıf seramik çalışmalarına katılmaktadır. Ayrıca her hafta farklı tekniklerle workshoplar düzenlenmektedir.
Hobi olarak yada Güzel Sanatlara yetenekli öğrenciler,öğretmenleri tarafından gözlemlenip, güzelsanatlar lisesi sınav hazırlık programına geçirilmektedir. 6-11 yaş grubu için; yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve yeteneklerine göre yönlendirilmesi için rehberlik hizmetleri verilmektedir.
MAYOSİM NATURAL
Sürdürülebilir Yaşam Ürünleri & Kostüm Tasarım<.Türkiye’nin en kaliteli sürdürülebilir sağlıklı uzun ömürlü badem sütü kesesini üretiyoruz aşk ile…
Yıkanabilir çay kesesi, kahve filtresi ve Badem sütü kesesi
El yapımı doğal ürünler
Sürdürülebilir yaşam çözümleri
Çevre dostu doğal ürünler
Plastiksiz yaşam gereçleri
Pamuklu Ürünler
Duyurular
TRENDYOL MAĞAZAMIZDAN SİPARİŞ VERİN

Ürünlerimizi inceleyin ve sipariş verin

 

Detay
İŞ BAŞVURUSU:mavisu1960@hotmail.com
Detay
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNİN RESİM-MÜZİK BÖLÜMLERİ SINAV HAZIRLIK.
Detay
GÜZEL SANATLAR LİSESİ RESİM-MÜZİK BÖLÜMÜ SINAV HAZIRLIK
Detay
BİLSEM RESİM -MÜZİK BÖLÜMLERİ SINAV HAZIRLIK
Detay


Piyano,Bilsem Hazırlık,Keman,Gitar,Şan,Resim,,Güzel sanatlar liselerinin ve fakültelerinin Resim -Müzik bölümü yetenek sınavlarına hazırlık,
,konservatuar hazırlık ...
Menderes caddesi No:145 k:1 D:1 YUVAM APT Şirinyer/İZMİR Vergi dairesi otobüs durağı.-Yurderi Eczanesi üstü.
TEL:0533 494 34 69 mavisu1960@hotmail.com